Veterinární klinika ANVET

604 413 213

Hills - Hill's Can. VE Mature Adult

EAN: 0052742869315
2 kg
471 Kč
bez DPH: 409,57 Kč
ks
Koupit

Kompletní krmivo s kuřecím masem, pro dospělé psy všech plemen.

Exkluzivně u veterinářů. Vyspělá výživa, která pomáhá zachovat funkci ledvin a životně důležitých orgánů. S klinicky prokázanými antioxidanty, omega-6 mastnými kyselinami a sníženým obsahem fosforu. S klinicky prokázanými antioxidanty k podpoře imunity. Vysoce stravitelné suroviny zajišťující optimální absorbci živin.

Životně důležité orgány: Kontrolovaná hladina sodíku a fosforu pro podporu funkce životně důležitých orgánů, zvláště levin

Zuby: Jedinečná technologie granulí, která zajišťuje klinicky ověřenou očistu

Trávení: Vysoce stravitelné bílkoviny a rovnováha vlákniny k podpoře zdraví zažívacího traktu

Hmotnost: Vhodná hladina bílkovin a tuku k podpoře udržení ideální váhu

Vitalita: Přesná rovnováha minerálů a omega-3 mastných kyselin pro zdravé kosti a klouby

Ve spolupráci s více než 150 veterináři, odborníky na výživu a vědeckými pracovníky v oblasti potravinářství z celého světa, Hill's neustále zavádí novinky a tím zajišťuje použití složek nejvyšší kvality a optimální vyvážení živin podle věku, rasy a zdravotního stavu konkrétního zvířete. Ve městě Topeka provozují vlastní výzkumné centrum a díky dlouhodobým investicím do vzdělávání, technologií a vědeckého výzkumu dokázali vyvinout špičkové složení stravy a nesmírně širokou škálu klinicky ověřených produktů pro nemocná zvířata, zvířata vystavená riziku onemocnění, i zdravá zvířata.

Složení:
 Kukuřice, drůbeží moučka (kuře min. 20%), celulózový prášek, moučka z hrachových otrub, pšenice, sušená řepná dužina, ochucovadlo, lněné semínko, rostlinný olej, chlorid draselný, živočišný tuk, sůl.

Váš prohlížeč je zastaralý a není podporován!Aktualizujte svůj prohlížeč na aktuální verzi. (např. MS Edge, Chrome, Firefox, ...)

ANVET - Veterinární klinika
MVDr. Alena Ansorgová
Meduňková 9
621 00, Brno - Ivanovice
603 780 480
klinika@anvet.cz