Veterinární klinika ANVET

604 413 213

Whiskas kapsa Junior masový výběr ve šťávě

EAN: 4770608231736
4x100 g
54 Kč
bez DPH: 46,96 Kč
ks
Koupit

Whiskas kapsičky Junior s masem ve šťávě jsou vhodné pro rostoucí koťata do jednoho roku života, pro březí a dospělé kojící kočky.

Whiskas Junior je pečlivě připraveno tak, aby kotě dostávalo lahodnou a výživnou stravu, díky které z něj vyroste silná a zdravá kočka. Velice chutná, šťavnatá a pro kočku lákavá strava dělá z tohoto krmiva opravdovou delikatesu, vhodnou pro každé mlsouny. Krmivo neobsahuje žádné umělé konzervační látky a barviva. Obsažené bílkoviny dodávají potřebnou energii naopak minerály podporují silný imunitní systém. Vápník je skvělý pro zdravé a silné kosti a zuby. Krmivo splňuje nutriční požadavky každého malého koťátka a příznivě rozvíjí kočičí organismus.

Obsah balení:

1 x kapsička s drůbežím masem

1 x kapsička s jehněčím masem

1 x kapsička s kachním masem

1 x kapsička s králičím masem

Složení:
maso a výrobky živočišného původu 41% ( 4% drůbežího/jehněčího/kachního/králičího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlin. původu, vedlejší výrobky rostlin. původu, minerální látky

Váš prohlížeč je zastaralý a není podporován!Aktualizujte svůj prohlížeč na aktuální verzi. (např. MS Edge, Chrome, Firefox, ...)

ANVET - Veterinární klinika
MVDr. Alena Ansorgová
Meduňková 9
621 00, Brno - Ivanovice
603 780 480
klinika@anvet.cz