Veterinární klinika ANVET

604 413 213

Specific FID Digestive Support

EAN: 5701170210415
400 g
135 Kč
bez DPH: 117,39 Kč
ks
Koupit
EAN: 5701170210439
2 kg
649 Kč
bez DPH: 564,35 Kč
ks
Koupit

Akutní a chronické onemocnění trávicího traktu spojené s průjmem, zvracením a/nebo plynatostí.

Malabsorpce, maldigesce

Exokrinní pankreatická insuficience

Bakteriální přerůstání v tenkém střevě

Kolitida

Rekonvalescence

Doplňující informace

Nízký obsah vlákniny v dietě SPECIFIC™ FID Digestive Support zaručuje vysokou stravitelnost a optimální vstřebávaní živin.

SPECIFIC™ FID/FIW Digestive Support obsahuje zeolit, který v trávicím traktu váže toxické zplodiny.

SPECIFIC™ FID Digestive Support obsahuje fermentovatel­nou vlákninu (řepnou dřeň a FOS), která podporuje množení prospěšných bakterií v tlustém střevě a tím zajišťuje dobrý zdra­votní stav celého trávicího traktu.

SPECIFIC™ FID Digestive Support je kompletní, vyvážená dieta s doporučenými nutričními hladinami požadovanými pro rostoucí a dospělé kočky. Proto je tato dieta vhodná také pro koťata.

SPECIFIC™ FID Digestive Support indukuje vznik moči s pH nižším než je 6,4 a podporuje zdravý močový trakt.

U pacientů s trávicími potížemi se doporučuje rozdělit celkovou denní krmnou dávku SPECIFIC™ FID Digestive Support na 3-5 porcí za den.

Pro exokrinní pankreatickou insuficienci je typické výrazné sní­žení sekrece pankreatických trávicích enzymů. Nestrávené kr­mivo tak postupuje trávicím traktem, což vede ke vzniku průjmu, flatulenci a přerůstání bakterií. Dieta SPECIFIC™ FID Digestive Support je snadno stravitelná a je proto ideální pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí. Přesto se doporučuje s dietou podávat také preparáty s pankreatickými enzymy.

Složení:
Kukuřičný protein, kukuřice, živočišný tuk, rýže, bílá rybí moučka, bramborový protein, vejce (také jako zdroj imunoglobulinů), minerální látky (včetně zeolitu), hydrolyzovaný kvasnicový protein, vitamíny a stopové prvky, methionin, psyllium, řepná dřeň, kvasnice (zdroj β-1,3/1,6-glukanů a mannan-oligosacharidů), taurin, frukto­oligosacharidy, slunečnicový olej, extrakt z yuky.

Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT a propyl-galát.

Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

Denní krmná dávka v gramech

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jejích individuálních nároků a potřeb.

Váš prohlížeč je zastaralý a není podporován!Aktualizujte svůj prohlížeč na aktuální verzi. (např. MS Edge, Chrome, Firefox, ...)

ANVET - Veterinární klinika
MVDr. Alena Ansorgová
Meduňková 9
621 00, Brno - Ivanovice
603 780 480
klinika@anvet.cz