Veterinární klinika ANVET

604 413 213

Specific FIW Digestive Support r konzerva kočka

EAN: 5701170320824
7x100 g
230 Kč
bez DPH: 200,00 Kč
ks
Koupit

Akutní a chronické onemocnění trávicího traktu spojené s průjmem, zvracením a/nebo plynatostí.

Malabsorpce, maldigesce.

Exokrinní pankreatická insuficience (EPI).

Bakteriální přerůstání v tenkém střevě (SIBO).

Zánět tlustého střeva (kolitis).

Rekonvalescence

Doplňující informace

Nízký obsah vlákniny v dietě SPECIFIC™ FIW Digestive Support zaručuje vysokou stravitelnost a optimální vstřebávaní živin.

SPECIFIC™ FIW Digestive Support obsahuje zeolit, který v trávicím traktu váže toxické zplodiny.

SPECIFIC™ FIW Digestive Support obsahuje fermentovatel­nou vlákninu (řepnou dřeň a FOS), která podporuje množení prospěšných bakterií v tlustém střevě a tím zajišťuje dobrý zdra­votní stav celého trávicího traktu.

SPECIFIC™ FIW Digestive Support je kompletní, vyvážená dieta s doporučenými nutričními hladinami požadovanými pro rostoucí a dospělé kočky. Proto je tato dieta vhodná také pro koťata.

SPECIFIC™ FIW Digestive Support indukuje vznik moči s pH nižším než je 6,4 a podporuje zdravý močový trakt.

U pacientů s trávicími potížemi se doporučuje rozdělit celkovou denní krmnou dávku SPECIFIC™ FIW Digestive Support na 3-5 porcí za den.

Pro exokrinní pankreatickou insuficienci je typické výrazné sní­žení sekrece pankreatických trávicích enzymů. Nestrávené kr­mivo tak postupuje trávicím traktem, což vede ke vzniku průjmu, flatulenci a přerůstání bakterií. Dieta SPECIFIC™ FIW Diges­tive Support je snadno stravitelná a je proto ideální pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí. Přesto se doporučuje s dietou podávat také preparáty s pankreatickými enzymy.

Složení:
Vepřové maso, hovězí maso, předbobtnaná rýže, ryby, vejce, mi­nerály (včetně zeolitu), slunečnicový olej, vitamíny a stopové prvky, psyllium, řepná dřeň, kvasnice (zdroj β-1,3/1,6-glukanů a mannan­-oligosacharidů), taurin, methionin, extrakt z yuky. Neobsahuje syn­tetické antioxidanty, barviva a zchutňovadla.

Denní krmná dávka v gramech

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jejích individuálních nároků a potřeb.

Váš prohlížeč je zastaralý a není podporován!Aktualizujte svůj prohlížeč na aktuální verzi. (např. MS Edge, Chrome, Firefox, ...)

ANVET - Veterinární klinika
MVDr. Alena Ansorgová
Meduňková 9
621 00, Brno - Ivanovice
603 780 480
klinika@anvet.cz