Veterinární klinika ANVET

604 413 213

Specific FKW Kidney Support r konzerva kočka

EAN: 5701170220513
7x100 g
234 Kč
bez DPH: 203,48 Kč
ks
Koupit

Chronická ledvinová nedostatečnost.

Jaterní nedostatečnost (s výjimkou cholestatických pacientů).

Městnavé srdeční selhání, hypertenze, edémy.

Urátová, oxalátová nebo cystinová urolitiáza

Doplňující informace

Obsah mědi je v SPECIFIC™ FKW Kidney Support snížen, protože pacienti s onemocněním jater mohou mít problémy s vylučováním mědi.

Vysoký obsah draslíku v SPECIFIC™ FKW Kidney Support napomáhá udržet normální hladinu draslíku u koček s onemoc­něním ledvin.

Dieta má vysoký obsah vitamínů rozpustných ve vodě a draslíku ke kompenzaci ztrát při použití diuretik u kardiolo­gických pacientů.

Přídavek L-karnitinu a taurinu do diety má podporovat funkci srdečního svalu.

Výjimečně dobrá chutnost SPECIFIC™ FKW Kidney Support zvyšuje naději, že i při slabém apetitu budou splněny nutriční požadavky zvířete.

Kontraindikace

Koťata, březí a kojící kočky.

Pacienti s cholestázou – v těchto případech je vhodné použít kr­mivo s redukovaným množstvím tuku (např. SPECIFIC™ FRD/ FRW Weight Reduction nebo SPECIFIC™ FXD Adult).

Kočky se struvitovou urolitiázou.

Složení:
Vepřové maso, rybí maso, slunečnicový olej, kukuřice, rybí olej, vejce, prášková celulóza, minerální látky, psyllium, rýže, vitamíny a stopové prvky, taurin, methionin, L-karnitin.

Neobsahuje syntetické antioxidanty, syntetická barviva a zchutňovadla.

Denní krmná dávka v gramech

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jejích individuálních nároků a potřeb.

Váš prohlížeč je zastaralý a není podporován!Aktualizujte svůj prohlížeč na aktuální verzi. (např. MS Edge, Chrome, Firefox, ...)

ANVET - Veterinární klinika
MVDr. Alena Ansorgová
Meduňková 9
621 00, Brno - Ivanovice
603 780 480
klinika@anvet.cz